Фахівці спорту закладів професійної освіти області онлайн підбили підсумки роботи у навчальному році

Відбулась онлайн-нарада Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з керівниками та викладачами фізичного виховання закладів професійної освіти області на тему «Підведення підсумків спортивно-масової роботи у 2019-2020 навчальному році та з досвіду роботи в режимі карантину на дистанційному навчанні». Участь у зустрічі взяло 18 керівників та викладачів фізвиховання ЗПО області та провідні спеціалісти відділення КФВС МОН, - йдеться на інтернет-сторінці відділення. Учасників наради привітали начальник відділення Олександр Бірюков та начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віталій Тріль.

Детальніше...

 

Впродовж літа в області триватиме відеоконкурс «Спортивне літо»

Відкритий обласний відеоконкурсу «Спортивне літо» з 10 червня до 31 серпня триватиме на Тернопіллі. Головною його метою є залучення всіх верств населення до ведення здорового способу життя та зміцнення здоров’я. Усі надіслані відеоролики мають відображати активний спосіб життя у літній період людей різного віку – від наймолодшого, середнього (школярі, студенти) до людей старшого та похилого віку, як на свіжому повітрі, так і у спортзалах.

Детальніше...

 

Представник Тернопільського «Інваспорту» Андрій Андріїшин став стипендіатом Президента України

Представнику Тернопільського «Інваспорту» Андрію Андріїшину призначено стипендію Президента України. Відзначено нашого земляка згідно Указу №208/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів». Андрій Андріїшин був удостоєний стипендії у розмірі 12 тисяч гривень як срібний призер ХІХ зимових Дефлімпійських ігор 2019 року з лижних перегонів.

Детальніше...

 

На Тернопільщині завершився обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома»

Тернопільський обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з 5 травня до 1 червня 2020 року проводив відкритий обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома». Головною метою заходу була презентація ранкової зарядки як основного чинника формування сталої звички ведення здорового способу життя під час карантину, залишаючись вдома. Переможці та призери визначались за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук. У фотоконкурсі взяли участь вісімдесят авторів, які представили свої фотографії під час виконання комплексу вправ ранкової зарядки.

Детальніше...

 

Відбудеться нарада-навчання для голів районних федерацій футболу та представників команд

Заходи, пов’язані з початком футбольного сезону 2020 року на Тернопільщині, в середу, 3 червня, відбудуться в приміщенні Асоціації футболу Тернопільщини (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14, каб. 506). Як інформує офіційний Інтернет-сайт Асоціації, - о 15 годині розпочнеться нарада-навчання голів районних федерацій футболу щодо можливості проведення чемпіонатів районів з футболу та дотримання протиепідемічних заходів в умовах виходу із карантину, також буде проведено засідання виконавчого комітету АФТ.

Детальніше...

 

Вихованці Тернопільської школи греко-римської боротьби отримали нові борцівки та форму

Нове спортивне спорядження передали голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук спільно з директором обласної школи вищої спортивної майстерності Олегом Любінським вихованцям ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя. Такий заклад діє вже понад п’ятдесят років, постійно поповнюючи свою біографію яскравими вихованцями та високими спортивними здобутками. «Радію з того, що традиції успіху школи відновлюються, і сьогодні вона випускає чемпіонів України, Європи та борців, що входять у топ світового рейтингу», - сказав, виступаючи перед присутніми Віктор Овчарук.

Детальніше...

 

Стали відомі імена команд - переможців чемпіонату Теребовлянського району з міні-футболу

В Теребовлі, на міському стадіоні «Колос», 30 травня відбулась фінальна частина розіграшу чемпіонату району з міні-футболу. Провели захід Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Теребовлянською районною федерацією футболу. Загалом участь у чемпіонаті взяли участь 12 команд із сіл району та Теребовлі: Бурканів, Хмелівка, Гайворонка, Гумниська, Підгайчики, Микулинці, Кобиловолоки, Ласківці, Іванівка, Теребовля, Ветерани, ДЮСШ.

Детальніше...

 

За яких умов працюватимуть спортивні заклади: фітнес-центри, спортивні школи, басейни

Через те, що останніми днями офіційно запрацювали майже всі заклади та установи, що й до пандемії, може здатися, що карантин повністю скасували. Проте це не так, і до завершення карантинних обмежень ще далеко. Наразі впроваджуються лише послаблення, та й вони – під контролем Міністерства охорони здоров’я. Отож, з першого дня літа українці можуть відвідувати спортзали та басейни, але дотримуючись при цьому ряду вимог.

Детальніше...

 

Для юних тернополян літо розпочинається зі спортивних заходів

До Дня захисту дітей фахівці Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення розпочинають цикл безпечних заходів «Спортивна дітвора». Наразі планується проведення трьох таких дійств, впродовж яких у формі гри діток навчатимуть безпечно розважатися на універсальних спортивних майданчиках, дотримуючись протиепідемічних вимог, пов’язаних із карантином. Зокрема, це перебування в масках та соціальне дистанціювання – одночасне перебування на майданчику не більше восьми осіб.

Детальніше...

 

Фахівці галузі спорту Тернопілля можуть долучитися до обговорення проєкту Стратегії розвитку фізичної культури і спорту в Україні

Проєкт Стратегії розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року представило до обговорення Міністерство молоді та спорту України. Ознайомитись із цим документом, надати свої зауваження та пропозиції можна на офіційному Інтернет-сайті Міністерства. У Стратегії окреслено різні вектори розвитку галузі, серед яких підвищення рівня фізичної активності, якісні зміни в спорті вищих досягнень, розвиток фізичної інфраструктури, діджиталізація сфери фізичної культури і спорту, оптимізація кадрового забезпечення  та ряд інших важливих питань.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show