У Тернополі проведуть велосипедні змагання

 

Змагання з велосипедного спорту серед аматорів «Круті віражі» у неділю, 21 червня, на картинговій трасі пройдуть в парку «Топільче». Велоперегони розпочнуться о 17 годині, підтвердження реєстрації - о 16 годині. Учасниками змагань можуть стати юнаки та дівчата віком до 19 років. Вікові категорії учасників (хлопці та дівчата окремо): ⁃ 2002-2003 р.н.; ⁃ 2004-2005 р.н.; ⁃ 2006-2007 р.н.; ⁃ 2008-2008 р.н.; ⁃ 2010 р.н. Для участі в заході необхідно попередньо зареєстуватися за посиланням. Кожен учасник велеперегонів отримає пам'ятну медаль на згадку та чудовий настрій на весь день. Увага! Обов’язкова наявність захисного шолому!

Детальніше...

 

На Тернопіллі розпочався футбольний сезон

Чемпіонат Тернопільської області 2020 року з футболу стартував 14 червня. У спортивну боротьбу вступило понад двадцять команд з різних куточків нашої області, які розділені на дві ліги – вищу і першу. Голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик переконаний, що цей сезон буде цікавим, а  спільна робота з усіма небайдужими до нашого майбутнього сприятиме розвитку масового футболу, створюючи надійний фундамент обласному, національному футболу й славі українського спорту. Отож, 14 червня у першому турі першої ліги чемпіонату Тернопільської області відбулося п’ять поєдинків. Повну статистику матчів подає офіційний Інтернет-сайт Асоціації.

Детальніше...

 

Акція «Перемога у нас в крові»: спортсменів та їх вболівальників Тернопілля закликають стати донорами крові

За ініціативи Товариства Червоного Хреста України і Міністерства молоді та спорту України, за підтримки комунікаційної агенції Ogilvy Україна, яка виступає в ролі автора ідеї та комунікаційного партнера проекту, 12 червня 2020 року стартувала всеукраїнська донорська акція «Перемога у нас в крові» (за хештегом #перемогаунасвкрові). Вона закликає спортсменів, їхніх фанів і загалом всіх українців долучитися до благодійної справи та допомогти тим, хто потребує донорської крові у щоденній боротьбі за своє здоров’я та життя.

Детальніше...

 

Завершується черговий етап будівництва Водної арени «Тернопіль»

Масштабні роботи з будівництва унікального Центру веслувальних та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль» – на завершальному етапі. Вирівняний берег веслувального каналу, встановлені габіони для укріплення берегової лінії, влаштовані дорога, трибуни та суддівська вишка – це ще не повний перелік ремонтних робіт, які уже вдалося виконати працівникам підрядної організації на найбільшому в Україні веслувальному каналі, що на Тернопільському ставі, - інформує прес-служба міської ради.

Детальніше...

 

Тернопільщина зустріла Всеукраїнську онлайн-естафету Олімпійського дня

Підходить до екватора масштабна онлайн-естафета, яку Національний олімпійський комітет ініціював у рамках святкування Дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. Нагадаємо, за допомогою сучасних засобів зв’язку, олімпійські осередки передають естафету вшанування відродження Олімпійського руху, розповідаючи про спортивні здобутки й збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23» та утверджуючи головні ідеї олімпізму, - повідомляє прес-служба НОК. «Спортивною Україною успішно, креативно триває естафета Олімпійського дня-2020 в новому форматі. Сьогодні ми знайомимось з традиціями, чудовими спортивними здобутками Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей», - привітав учасників президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Детальніше...

 

У Тернополі проведуть турнір з пляжного волейболу

Турнір з пляжного волейболу серед аматорських команд цієї неділі, 14 червня, проведуть у Тернополі. Відбуватиметься захід на волейбольному майданчику пляжу «Циганка». Запрошуються для участь чоловічі та жіночі команди віком від 36 років. Реєстрація команд розпочнеться о 9 години, а власне змагання стартують з 10 години. Склад команди – 2 учасники. Змагання проводитимуться за офіційними правилами пляжного волейболу. Участь команд безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Організаторами дійства виступили Тернопільська міська рада та Тернопільський центр фізичного здоров’я населення.

Детальніше...

 

Третій рік поспіль тернопільські волейболісти здобувають золоті нагороди

Впродовж листопада 2019 та березня 2020 років проходив чемпіонат України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2004 р.н. У зв’язку з неможливістю відновлення змагань через поширення Covid-19, за рішенням Федерації волейболу України, переможців та призерів визначили за результатами першого етапу.

Детальніше...

 

Розпочала діяльність дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольна академія «Тернопіль»

 

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольна академія «Тернопіль» функціонує в Тернополі з лютого 2020 року. Це вже сьома ДЮСШ на території міста, метою якої є створення сприятливих умов для розвитку та популяризації футболу серед дітей і молоді Тернопільської міської територіальної громади, впровадження європейського досвіду управління, покращання спортивної інфраструктури, організації навчально-виховного процесу, самореалізації вихованців академії футболу та тренерсько-викладацького складу, - інформує прес-служба міської ради.

Детальніше...

 

Спортсменів закликають долучитися до Акції-марафону «Перемога у нас в крові», аби вирішити проблему дефіциту крові в банках крові України

Міністерство молоді та спорту України разом зі спортивною спільнотою та Товариством Червоного Хреста України розпочинає Акцію-марафон «Перемога у нас в крові» (#перемогаунасвкрові). Метою акції є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України шляхом залучення до здачі крові спортсменів та інших видатних особистостей. Це робиться, аби власним прикладом показати безпечність цієї процедури та популяризувати здоровий спосіб життя. Концепцію заходу було репрезентовано на zoomконференції за участі заступниці Міністра Мінмолодьспорту Ніни Лемеш та представників обласних державних адміністрацій з усіх регіонів України. Тернопілля серед учасників зустрічі представляв і начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Віталій Тріль.

Детальніше...

 

Тернопільський тренер з біатлону Олег Меркушин отримуватиме урядову стипендію

Уряд призначив 75 стипендій видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, - інформує прес-служба Міністерства. «Наші спортсмени – це наша гордість. А ті, хто роблять величезний вклад у цю галузь та своєю діяльністю вплинули на високі спортивні здобутки вихованців мають обов’язково бути нагороджені за це. Пишаємося та бажаємо нових звершень», - наголосив Міністр.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show