Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт: «Після пандемії коронавірусу кошти на спортивну галузь повернуть»

Гроші, які спрямовувалися на підготовку до Олімпіади, будуть направлені в створений нещодавно стабілізаційний фонд, а після того, як проблема з пандемією зникне, кошти повернуть на спорт. Про це заявив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в інтерв’ю виданню «Главком». «Мав розмову з Прем’єром Денисом Шмигалем. У нас є порозуміння. У цей час змоги займатися спортом немає, але ми говоримо з Денисом Анатолійовичем про те, щоб залишити гроші на розвиток, безпосередньо на підготовку українського спорту.

Детальніше...

 

7 квітня - Всесвітній день здоров’я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Щорічно ВООЗ присвячує це свято конкретній темі, і в цьому році її приурочено працівникам сестринських та акушерських служб. Загалом, Всесвітній день здоров'я (world health day) — відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року.

Всесвітня організація охорони здоров’я створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я.
Наявність або відсутність у людини здоров'я докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого люди інколи ігнорують.

Детальніше...

 

НОК України запрошує долучатись до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, який відзначають 6 квітня

6 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом. Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Численна кількість спортсменів України встигли показати білу картку на знак миру та спокою в світі. Цьогоріч НОК України пропонує атлетам та спортивним організаторам долучитися до акції #WHITECARD із своєї домівки.

Детальніше...

 

Олімпіаду в Токіо проведуть в 2021 році. Враження українських спортсменів від перенесення

Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) вирішив Олімпійські ігри-2020 перенести на 2021 рік. Таке рішення було ухвалене після наради Прем'єра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха. Незважаючи на перенесення змагань, як Олімпійські, так і Параолімпійські ігри збережуть колишню назву турніру - Токіо-2020. Вже визначились із термінами, на які перенесли ці спортивні форуми. Олімпійські ігри пройдуть з 23 липня до 8 серпня 2021 року, а Паралімпійські - з 24 серпня до 5 вересня 2021 року

Детальніше...

 

Заняття у спортивних школах та секціях області призупинено на час карантину до 24 квітня

В зв’язку з тим, що, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, карантинні заходи в Україні триватимуть до 24 квітня, продовжено призупинення навчально-тренувального процесу у спортивних школах усіх типів та форм власності області. Про це йдеться у Наказі №111/01-04 від 02.04.2020 управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Детальніше...

 

Як зміцнити імунітет: правильне харчування та фізична активність

Щоб захисні сили організму працювали на повну потужність, раціон людини має бути збалансованим. Тобто, ключовим тут є не конкретні продукти в щоденному меню, а сама культура прийому їжі. По-перше, ніколи не пропускайте основних прийомів їжі: сніданок, обід і вечеря мають бути завжди, а перекуси на ходу мусять відійти в минуле. По-друге, не відмовляйтесь від сезонних і місцевих продуктів. По-третє, сміливо скорочуйте вживання цукру, солі, алкоголю та споживайте лише необхідну кількість калорій, - рекомендують фахівці.

Детальніше...

 

Карантин у Тернополі триває, спортивні заходи та тренування відкладено на майбутнє

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19, у зв’язку з введенням в Україні надзвичайної ситуації та карантинного режиму, у Тернополі прийнято ряд важливих рішень. Зокрема, заборонено проведення пікніків, розпалювання вогню, використання мангалів тощо, в тому числі в місцях відпочинку. Для дотримання цих норм на вихідні та святкові дні буде забезпечена робота мобільних та піших спільних патрулів з числа працівників поліції, ДСНС, муніципальної інспекції в місцях відпочинку.

Детальніше...

 

У змаганнях з гирьового спорту в Тернополі виступили понад сімдесят учасників

Відкритий чемпіонат Тернопільської області та відкриту першість КУТОР «ТО ДЮСШ з літніх видів спорту» з гирьового спорту серед чоловіків та юнаків (поштовх довгим циклом, класичне двоборство – чоловіки, ривок – жінки) у середині березня провели в Тернополі. Відбувся захід у Палаці спорту «Текстильник». Участь у змаганнях взяло 73 спортсмени, як представляли 5 команд.

Детальніше...

 

МОК, МПК, ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ТОКІО-2020 І СТОЛИЧНИЙ УРЯД ТОКІО ОГОЛОШУЮТЬ НОВІ ДАТИ ДЛЯ ОЛІМПІЙСЬКИХ ТА ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР TOКІО-2020

Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), Міжнародний Паралімпійський Комітет (МПК), Організаційний комітет Токіо-2020, Столичний Уряд Токіо і Уряд Японії вчора,30 березня, погодили нову дату Ігор ХХХІІ Олімпіади у 2021 році. Олімпійські ігри Токіо-2020 пройдуть з 23 липня до 8 серпня 2021 року. Вони також домовилися про нові дати проведення Паралімпійських ігор, які будуть проходити з 24 серпня до 5 вересня 2021 року, - повідомляє прес-служба НОК України. Лідери ключових сторін зібралися вчора на онлайн конференції, до якої долучилися президент МОК Томас Бах, президент Токіо-2020 Морі Йосіро, губернатор Токіо Коїке Юріко і міністр Олімпійських ігор і Паралімпійських ігор Хасимото Сейко.

Детальніше...

 

Кращі спортсмени Тернополя отримуватимуть стипендії

На засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради було затверджено «Положення про призначення стипендій кращим спортсменам Тернопільської міської територіальної громади у 2020 році». Відповідно до документу, стипендія буде призначатися персонально талановитим спортсменам, які є переможцями та призерами чемпіонатів, першостей світу, Європи, України та інших змагань з олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських видів спорту, сприяють уславленню громади на всеукраїнському і міжнародних рівнях, - інформує прес-служба міської ради.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show