Фехтувальниця з Тернополя Олена Кривицька відзначена стипендією Президента України за високі спортивні досягнення

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №138/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів». Стипендії Президента України призначено 148 спортсменам та 102 тренерам. Серед стипендіатів – вихованка тернопільської школи фехтування, уславлена шпажистка, майстер спорту міжнародного класу Олена Кривицька. Стипендією Олену відзначено як бронзову призерку чемпіонату світу 2019 року з фехтування.

Детальніше...

 

Бюджет Міністерства молоді та спорту на 2020 рік затверджено в розмірі 2,6 млрд грн

13 квітня Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік». Документ передбачає видатки на спортивну галузь, молодіжну політику та національно-патріотичне виховання в розмірі 2,6 млрд грн. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, - інформує прес-служба Міністерства. «На сьогодні наша країна перебуває в умовах карантину. Ми точно не можемо бути впевнені, коли вірус по всьому світу буде поборений, але маємо надію, що це відбудеться вже незабаром. Тому, поки існує така ситуація, Державний бюджет більш направлений на подолання пандемії в країні",- зазначив Вадим Гутцайт.

Детальніше...

 

Тернополянки Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина – у «п’ятірці» найкращих біатлоністок України за версією читачів «Біатлонна Україна»

Рейтинг українських біатлоністок сезону 2019-2020 років оприлюднив інтернет-портал «Український біатлон». Голосування серед шанувальників біатлону здійснювалось в інстаграм-спільноті «Біатлонна Україна». За результатами опитування, перше місце посіла Валентина Семеренко (36,12%), на другому – уславлена тернополянка, капітан української біатлонної збірної Олена Підгрушна (29,68%). Третє місце вболівальники біатлону віддали Юлії Джимі (22,58%), а на четвертому – ще одна наша землячка – перспективна і наполеглива Анастасія Меркушина (10,32%).

Детальніше...

 

Уряд призначив Ніну Лемеш заступницею Міністра молоді та спорту України

Кабінет Міністрів України призначив Ніну Лемеш заступницею Міністра молоді та спорту України. Відповідне розпорядження за № 400-р було ухвалено на засіданні Уряду 8 квітня 2020 року, - інформує прес-служба Міністерства. Ніна Лемеш - заслужений майстер спорту України, призерка чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону. Учасниця трьох зимових Олімпійських ігор. Член Асоціації олімпійців України.

Детальніше...

 

НОК обговорив шляхи розвитку олімпійського руху в регіонах

Президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка провів відеоконференцію з керівниками та представниками усіх регіональних відділень Національного олімпійського комітету, в якій взяли участь понад п’ятдесят учасників. Головне питання – обговорення шляхів розвитку олімпійського руху в різних куточках країни та реалізації олімпійських проєктів в ситуації, що склалася, - повідомляє прес-служба НОК.

Детальніше...

 

Оголошено нові дати чемпіонату світу з легкої атлетики

Всесвітня легка атлетика анонсувала нові дати проведення чемпіонату світу з легкої атлетики в Орегоні (США). Змагання мали відбутися 6-15 серпня 2021 року, проте через перенесення Олімпійських ігор на 2021 рік дати довелося змінити. Таким чином, чемпіонат світу відбудеться 15-24 липня 2022 року, - повідомляє прес-служба Міністерства молоді і спорту України. Ці дати Рада Всесвітньої легкої атлетики затвердила після обговорення з організаторами Ігор Доброї волі у Бірмінгемі і чемпіонату Європи у Мюнхені. При цьому була врахована можливість виступу атлетів на всіх трьох турнірах.

Детальніше...

 

НОК обговорив онлайн нові ініціативи з олімпійської освіти

Під головуванням Марії Булатової та за участю президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки в режимі відеоконференції засідання провела Комісія НОК «Олімпійська освіта та культура», - повідомляє прес-служба НОК. «В ситуації, що склалась, більше часу і уваги варто приділити своїй освіті і отриманню нових знань, адже здоров’я і знання – дві головні цінності. Національний олімпійський комітет в цьому напрямку активно працює з атлетами, тренерами, спортивними фахівцями, щоб запропонувати додаткові можливості через онлайн платформу. Україна має славні традиції в спорті, і необхідно, щоб через різноманітні освітні проєкти вони були продовжені і на базі цього досвіду зростало молоде освічене талановите покоління», - наголосив Сергій Бубка.

Детальніше...

 

Уряд призначив заступників Міністра молоді та спорту України

Кабінет Міністрів України призначив першим заступником Міністра молоді та спорту України Сергія Симонова, заступницею Міністра молоді та спорту України Марину Попатенко, а заступником Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції - Валерія Жалдака. Відповідні розпорядження Уряду опубліковано на Урядовому порталі, - повідомляє прес-служба Міністерства. У Міністерстві Марина Попатенко буде відповідати за розвиток молодіжної політики та національно-патріотичне виховання. З червня 2017 року до цього часу Марина Попатенко очолювала управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв продовжує підготовку до боротьби за олімпійську ліцензію

Претендентом на участь в Олімпіаді у Токіо-2020 є тернопільський віндсерфінгіст, майстер спорту України міжнародного класу з вітрильного спорту Олександр Тугарєв. Сашко нещодавно брав участь у зимовому навчально-тренувальному зборі, який проходив в Іспанії. Ці тренування планувались як підготовка до кваліфікаційного Європейського відбору на Олімпіаду-2020 в Італії (місто Генуя). Однак через карантинні заходи регату було відкладено. На цих змаганнях мали розігруватись олімпійські ліцензії для віндсерфінгістів Європи. Оскільки всі спортивні події наразі відмінено чи відкладено, а календар подальших заходів ще не складено, Сашко Тугарєв зараз продовжує тренувальний процес у Тернополі.

Детальніше...

 

Біатлоністка Олена Підгрушна: «Ми починали Кубок світу з 13-15 місць загального заліку, поступово підняли команду до топ-3, потім знову втратили, і цього року майже повернули квоту»

Біатлоністка, наша землячка Олена Підгрушна, як і інші представники біатлонної збірної України, зараз, на фоні карантину, проходять період відпустки та відпочинку, адже сезон змагань закінчився. «Кожен знає, що йому потрібно робити, - розповідає Олена в інтерв’ю з Миколою Решнюком для «Tribuna.com». - Більшість просто відновлюється. Тому ми не сильно постраждали від карантину. Звичайно, якщо він продовжиться на травень й далі, буде складніше. Наступного місяця у нас починається планомірна підготовка, вхід в сезон.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show